2024.05.04 godz. 06:25 Police, Zachodniopomorskie

Dwóch właścicieli lokalu

Wyjaśnienie sytuacji

Witam . Mam takie pytanie czy sprzedając dom w którym jest dwóch właścicieli to protokół zdawczo odbiorczy muszą podpisać wszyscy właściciele czy może być tylko jeden właściciel .

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Bogumił Szmańda

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 05 Maj 2024 12:25

Dzień dobry Protokół zdawczo-odbiorczy może podpisać jeden właściciel. Umowę sprzedaży w formie aktu notarialnego podpisują oboje. Z wyrazami szacunku